کد خبر: 3803623
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
گروه فرهنگی ــ رئیس بسیج دانشجویی خراسان‌شمالی گفت: هم‌اکنون شش گروه از دانشجویان بسیجی استان در مناطق سیلزده لرستان به خدمت‌رسانی به مردم می‌پردازند.

خدمت رسانی 6 گروه جهادی از خراسان‌شمالی در مناطق سیلزده لرستان

محمود رضا یزدانی، رئیس بسیج دانشجویی استان در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌شمالی، اظهار کرد: اواخرهفته گذشته بیش از 120 دانشجوی بسیجی در قالب شش گروه جهادی به مناطق سیلزده در استان لرستان اعزام شده‌اند.
وی ادامه داد: این تعداد از دانشجویان از دانشگاه‌های بجنورد، آزاد اسلامی، پیام نور و مراکز آموزش عالی شهرستان ‌ای شیروان و جاجرم به مناطق سیل‌زده اعزام شده‌اند که همه کارها را برای اعزام به صورت داوطلبانه برعهده گرفته بودند.
یزدانی با بیان اینکه گروه‌های جهادی حدود 10 روز در مناطق سیلزده لرستان حضور دارند، افزود: پس از بازگشت این دانشجویان به احتمال فراوان گروه‌های دیگری اعزام خواهند شد.
وی عنوان کرد: با توجه به خسارت سیل در دیگر نقاط کشور برای اعزام مرحله دوم دانشجویان منطقه اهواز نیز بررسی خواهد شد که در صورت موافقت این گروه‌ها در مرحله دوم به جای لرستان به اهواز اعزام می‌شوند.
یزدانی خاطرنشان کرد: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی یک تیم پزشکی نیز در قالب گروه‌های جهادی به منطقه سیل‌زده استان گلستان اعزام شدند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: