کد خبر: 3811612
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
گروه فرهنگی- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی گفت: همزمان با دهه کرامت و هفته فرهنگ رضوی، هشت شب فرهنگی و هنری در هشت شهرستان خراسان‌شمالی برگزار می‌شود.

برپایی هشت شب فرهنگی و هنری در خراسان‌شمالی طی دهه کرامت

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حسین فرخنده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان امروز ۲۴ اردیبهشت در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته فرهنگ رضوی و جشنواره تولیدات رسانه‌ها و هفته فرهنگی و هنری در جمع روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ها و جمعی از هنرمندان استان، با بیان اینکه جشنواره تولیدات صدا و سیما هفته آخر مردادماه برگزارخواهد شد، اظهار کرد: امید است با تحرک و پویایی بیشتر نشاط و شادابی مردم و معرفی ظرفیت های هنری هنرمندان را در همه بخش ها فراهم آورد.
وی بهره مندی از ظرفیت فرهیختگان شهرستان در اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری، به صورت برنامه ریزی شده و منسجم که موجب نشاط و شادابی مردم می شود را بسیار موثر دانست.
فرخنده با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری همزمان با هفته فرهنگ رضوی در شهرستان‌های استان، افزود: برنامه‌های این هفته به دبیری روسای ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.
فرخنده با اشاره به مهلت یک هفته‌ای برای اعلام برنامه‌های فرهنگی و هنری شهرستان‌ها به ستاد اداره کل، اظهار کرد: یکی از مهمترین مسائل در انجام فعالیت‌ها هماهنگی و همکاری همه بخش‌ها با یکدیگر است.
وی با بیان اینکه هر برنامه‌ای می بایست پیوستی داشته باشد، عنوان کرد: با توجه به معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان، اتحاد، به هم پیوستگی مردم و هم بستگی بیشتر از جمله موضوعاتی است که در اجرای برنامه‌ها باید لحاظ شود.
فرخنده در خصوص جشنواره تئاتر رضوی که امسال در استان برگزار نمی‌شود، گفت: این اقدام در پی تصمیم شورای سیاست گذاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) آغاز شده که بر اساس آن موضوعات جشنواره استان ها به صورت چرخشی تداوم می یابد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: