کد خبر: 3811615
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
گروه فرهنگی- مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌شمالی گفت: به مناسبت وفات حضرت خدیجه (س) در روز دهم ماه رمضان مراسم ویژه‌ای با عنوان خدیجه مادر امت با حضور اقشار مختلف مردم در ۱۲ امامزاده شاخص استان برگزار خواهد شد.

برپایی همایش «خدیجه مادر امت»در امامزادگان خراسان‌شمالی

حجت‌الاسلام عظیم آسوده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در گفت وگو با ایکنا از خراسان‌شمالی اظهارکرد: به مناسبت وفات حضرت خدیجه (س) در روز دهم ماه مبارک رمضان (۲۵ اردیبهشت ماه )مراسم ویژه‌ای با عنوان خدیجه مادر امت با حضور اقشار مختلف مردم در ۱۲ امامزاده شاخص استان برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به دیگر برنامه‌های این اداره کل در ماه مبارک رمضان، افزود: اداره اوقاف استان برنامه‌های دینی و قرآنی زیادی را در قالب طرح اجرای ضیافت الهی در این ماه معنوی در استان برگزار می‌کند.
آسوده گفت: اجرای طرح ضیافت الهی از ۱۶ اردیبهشت شروع تا ۱۶ خرداد سال جاری در ۳۵ بقاع متبرکه استان ادامه می‌یابد.
وی افزود: جزء خوانی قرآن کریم، برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری، برگزاری مراسم ویژه شب‌های قدر و افطاری ساده ازجمله برنامه‌های دیگر در این ماه مبارک که در استان برگزار می‌شود.
آسوده خاطرنشان کرد: رمضان ماه بهره‌گیری از فیوضات الهی است همه ما باید در این ماه پر خیر و برکت رمضان ماه قرآن نهایت استفاده معنوی را ببریم، زیرا رمضان، ماه رحمت، خودسازی و بخشش گناهان است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: