کد خبر: 3811837
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
گروه اجتماعی ــ مدیر عامل ستاد دیه خراسان‌شمالی گفت: درحال حاضر بیش از ۱۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان محبوس بوده که همزمان با ماه مبارک رمضان جشن گلریزان آزادسازی آنان در شهرستان‌های استان برپا می‌شود.

برپایی جشن گلریزان آزادسازی زندانیان در شهرستان بجنورد

رضا استاجی، مدیرعامل ستاد دیه استان در گفت‌و‌گو با ایکنا از خراسان‌شمالی، اظهار کرد: هم‌اکنون بیش از100 نفر به دلیل عدم توانایی در پرداخت مهریه، بدهی مالی به غیر از کلاهبرداری، حوادث کارگاهی وتصادفات در زندان به سر می برند در این راستا مقرر است همزمان با ماه مبارک رمضان جشن گلریزان در شهرستان‌های بجنورد، اسفراین، شیروان، مانه و سملقان برگزار شود.
وی ادامه داد: جشن گلریزان آزادسازی زندانیان در شهرستان بجنورد 29 اردیبهشت سال جاری در محل مجموعه ایثار بنیاد شهید برپا خواهد شد.
استاجی با اشاره به حضور مسئولان استانی در این مراسم، گفت: امیدواریم با مشارکت مردم و خیران در جشن گلریزان زمینه آزادی تعدادی از این زندانیان را فراهم کرده تا آنان به آغوش گرم خانواده بازگردند.
وی خاطرنشان کرد:خیران می‌توانند برای واریز کمک‌های خود از طریق شماره‌حساب ۸۸۸۸۸ بانک تجارت اقدام و یا از طریق کد USSD به شماره # ۸۵۰۷۷۷۷*۷۸۰* کمک‌های خود را مستقیم به ستاد دیه استان انجام دهند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: