کد خبر: 3820319
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
گروه اجتماعی ــ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌شمالی گفت: اولویت نخست ساخت خانه‌های خسارت‌دیده ناشی از سیل، با معلولان و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی است.

ساخت منازل معلولان مناطق سیل‌زده در اولویت قرار گیرد

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، رضا رجب‌زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌شمالی، امروز، 28 خرداد در جلسه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده استان اظهار کرد: باید تا ۴۸ ساعت آینده تکلیف همه واحدهای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد مشخص شود زیرا اولویت ساخت با آنها است.
وی با تأکید بر اینکه تسهیلات تکمیلی به منازل خشتی و گلی داده نمی‌شود، بیان کرد: کار بازسازی منازل آسیب‌دیده در سیل تا پایان سال جاری و تعمیرات نیز تا پایان شهریور ماه باید به اتمام برسد.
رجب‌زاده افزود: هدف اصلی این است که از همه ظرفیت‌های موجود استان در فرآیند بازسازی استفاده شود تا حجم خسارت‌ها کاهش یابد.
وی یکی از ظرفیت‌های موجود را حضور گروه‌های جهادی بیان کرد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید از این ظرفیت حمایت کنند و تمام تکالیف شفاف و روشن شده و وظایف مشخص شود.
رجب‌زاده با اشاره به اینکه هنر یک مدیر استفاده از ظرفیت‌ها است، خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات مهم در بروز اتفاقات مختلف در سطح کشور عدم ساماندهی امور است که اگر برنامه ریزی و پیش‌بینی داشته باشیم از بروز خیلی اتفاقات می‎توان جلوگیری کرد.
انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: