کد خبر: 3820328
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
گروه فرهنگی ــ سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی گفت: اجرای سوم از روز دوم کنسرت فرزاد فرخ در بجنورد با حکم دادستان مرکز استان لغو شد.

لغو روز دوم کنسرت فرزاد فرخ در بجنورد با حکم دادستان بجنورد

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ابوالحسن حیدری، سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی با اشاره به اینکه تمامی فرآیندهای قانونی لازم برای اجرای کنسرت فرزاد فرخ در هتل داریوش بجنورد طی شده بود، اظهار کرد: همچنین مکاتبات لازم با فرماندار بجنورد و فرماندهی انتظامی به انجام رسید که در نهایت هر دو مرجع برای اجرای برنامه اعلام هماهنگی و همکاری کردند.
وی ادامه داد: علاوه بر این، جلسه هماهنگی دیگری با حضور نمایندگان فرمانداری، نیروی انتظامی، مجموعه داریوش و مدیر موسسه مجری قبل از اجرای کنسرت برگزار شد.
حیدری بیان کرد: با توجه به متن مجوز، اجرای برنامه در دو روز و هرروز در ساعات ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ پیش بینی شد در روز اول به دلایلی همچون تنظیم صدا، اجرای اول با تأخیر آغاز شد که همین امر سبب شد در مجموع پایان اجراهای روز اول با تاخیر چهل دقیقه‌ای همراه شود.
حیدری خاطرنشان کرد: در روز دوم همکاران نیروی انتظامی در خصوص ساعات اجرا و نیز مدیریت سالن مواردی را طرح کردند که مجموعه اقدامات و پیش‌بینی‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی برای نظم و انظباط و رعایت شئونات اسلامی تشریح شد و جلسه‌ای نیز برای حل مشکل در فرمانداری تشکیل شد، اما علی‌رغم همه تلاش‌ها و پیگیری‌ها اجرای سوم که آخرین اجرای برنامه بود با موافقت دادستان محترم همراه نشد و به انجام نرسید.
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی ضمن عذرخواهی از شهروندانی که به رغم تهیه بلیط موفق به تماشای این برنامه نشدند، بیان کرد: هزینه بلیط ها توسط موسسه مجری در اسرع وقت به حسابشان برگردانده می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: