کد خبر: 3802855
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
گروه سیاسی- نماینده ولی فقیه در خراسان‌شمالی با اشاره به اینکه الطاف الهی گاهی پنهانی است که بعدها ثمرات آن معلوم می‌شود، گفت: اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه از الطاف خفیه الهی است.

اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه از الطاف خفیه الهی است

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در استان امروز ۲۲ فروردین در تجمع بزرگ حوزویان خراسان‌شمالی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: اقدام اخیر آمریکا نشان داد که پیام اسلام و انقلاب جهانی و قرآن در عالم عملیاتی شده است.
وی افزود: به دلیل آنکه زور آن‌ها به انقلاب و نظام و رهبری نمی‌رسد می‌خواهند یاران نظام را نشانه گرفته و بازوان انقلاب را ضعیف کنند، اما اگر خدا بخواهد عدو سبب خیر می‌شود.
یعقوبی با اشاره به اینکه الطاف الهی گاهی آشکار بوده و گاهی پنهانی و خفیه است که بعدها ثمرات و برکات آن معلوم می‌شود، خاطرنشان کرد: این اقدام دنیای استکبار علیه سپاه از الطاف خفیه الهی است.
رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان‌شمالی عنوان کرد: یکی از الطاف خفیه پروردگار این است که گاهی دشمنان اسلام در مقاطع گوناگون اقداماتی را انجام می‌دهند که سبب تقویت انقلاب می‌شود که اکنون هم احمقانه و ابلهانه عمل کردن رئیس‌جمهور آمریکا و قرار دادن نام سپاه در لیست تروریستی یکی از این اقدامات است.
وی با بیان اینکه با این اقدام این روزها غیرت مردم بیشتر به جوش آمده است، گفت: خداوند می‌خواهد زحمات این عزیزان خالص و مخلص را به نسل جدید نشان داد، ازاین‌رو باید حوادثی پیش بیاید تا از سپاه و سپاهی بیشتر سخن به میان بیاید و نسل جدید ما بیشتر با خدمات و برکات سپاه آشنا شوند.
یعقوبی با اشاره به اینکه همه نیروهای مسلح ما عزیز و نور چشم ملت هستند ولی سپاه چند ویژگی دارد که آن را برجسته کرده است، افزود: ویژگی نخست سپاه این است که همزاد انقلاب بوده و از رویش‌های نظام اسلامی محسوب می‌شود، به‌گونه‌ای که سپاه و انقلاب دوگانه به‌هم‌پیوسته هستند.
وی ادامه داد: ویژگی‌های دیگر سپاه این است که تنها محافظ و پاسدار مرزهای جغرافیایی تنها نیست، بلکه پاسدار از ارزش‌ها و حریم‌ها و حرمت‌ها هم پاسداری کرده و مرزهای ایدئولوژیک، عقیدتی و سیاسی را رقم می‌زند.
یعقوبی گفت: ویژگی سوم سپاه این است که در بعد نظامی و پیشرفت‌های نظامی، در ابزارسازی و آماده‌سازی و تکنولوژی نظامی به‌اندازه‌ای پیش رفته که دوست و دشمن به آن معترف هستند، به همین دلیل هم دشمنان می‌خواهند با این‌گونه اقدامات خود در مقابل پیشرفت سپاه ما سرعت‌گیر درست کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌شمالی افزود: دشمنان می‌خواهند سرعت قطار پیشرفت سپاه و انقلاب را کند کنند و چون جاهل و نادان هستند دست به این کارها زده‌اند، اما کور خوانده‌اند و نتیجه این اقدامات آن‌ها به‌عکس خواسته استکبار خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: