کد خبر: 3812783
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
گروه اجتماعی ــ عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: سهم اشتغال خراسان‌شمالی در سال جاری نسبت به سال قبل آن با افزایش دو برابری به پنج هزار میلیارد تومان رسیده است.

رشد دونیم برابری تسهیلات اشتغال در خراسان‌شمالی

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، علی قربانی، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی امروز، 29 اردیبهشت در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای کمیته امداد خراسان‌شمالی با بیان اینکه سال گذشته یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان سهم اشتغال در کشور بود، اظهار کرد: امسال این رقم به بیش از پنج هزارمیلیارد تومان افزایش‌یافته است.
وی سهم خراسان‌شمالی از اشتغال سال گذشته را ۳۵ میلیارد تومان اعلام کرد، گفت: با افزایش مناسب بودجه اشتغال در سال جاری این رقم به بیش از ۸۶ میلیارد تومان افزایش ‌یافته است.
قربانی با تأکید بر اینکه تمامی این اعتبار به ‌موقع تخصیص می‌یابد، بیان کرد: افراد دارای طرح تولیدی می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند و موردحمایت قرار می‌گیرند.
نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه ضمن تأکید بر حمایت از تولیدات مددجویان کمیته امداد، از تلاش‌های این نهاد در جهت توسعه اشتغال‌های کوچک در بین مددجویان تقدیر کرد، ادامه داد: کمیته امداد این حرکت ارزشمند همان توانمندسازی خانوارهای مددجو را به ‌صورت پایدار به دنبال داشته است.
قربانی با اشاره به وضعیت نامساعد اقتصادی در کشور، گفت: توسعه طرح‌های کوچک و کمک به راه‌اندازی طرح‌های افراد مستعد می‌تواند راه برون‌رفت از بحران اقتصادی وگرانی باشد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: