کد خبر: 3814061
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
گروه اجتماعی- سه هزار بسته لوازم خانگی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام راحل (ره) به مردم سیل‌زده خراسان‌شمالی اهدا شد.

اهدای ۳۰۰۰ بسته لوازم خانگی به سیلزدگان خراسان‌شمالی

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در استان شب گذشته اول خرداد در مراسم اهدای سه هزار بسته لوازم خانگی به مردم مناطق سیل‌زده خراسان‌شمالی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام راحل، با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار کرد: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب در این بیانیه فرموده‌اندیکی از برکات انقلاب و نظام اسلامی، مسابقه خدمات‌رسانی و سرعت و سبقت در ارائه خدمات مختلف به مردم است.
وی با اشاره به سیل‌های ابتدای سال و بر جای گذاشتن خسارات متعدد، گفت: اگرچه این سیل‌ها منجر به خرابی و خسارت فراوان شدند، اما برکات فراوانی هم داشتند که یکی از این برکات، نمایش شکوه همدلی و همراهی مردم در کمک به سیل‌زدگان بود.
یعقوبی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سیل امسال جمله‌ای با این مضمون فرمودند که سیل حضور مردم در امدادرسانی به سیل‌زدگان، سیل طبیعی را شرمنده کرد.
رییس شورای استانی حوزه علمیه خراسان‌شمالی با بیان اینکه سیل حضور مردم از سیل طبیعی شکوه بیشتری داشت، خاطرنشان کرد: مردم با حضور در اردوهای جهادی، ارائه کمک‌های مردمی و حضور یافتن در کنار مردم آسیب‌دیده مقداری از آلام آن‌ها را کاسته و همدلی و همراهی خود را با سیل‌زدگان نشان دادند.
وی خاطرنشان کرد: امروز هم سیل خدمات جاری شده و کاروان خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان و آسیب دیدگان در خراسان‌شمالی هم حضور یافته است و به فضل الهی این خدمات‌رسانی‌ها تا پایان یافتن مشکلات مناطق سیل‌زده تداوم خواهد داشت.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌شمالی با اشاره به محرومیت این استان، اظهار کرد: خراسان‌شمالی استانی محروم بوده و هرچه بیشتر به این استان رسیدگی شود به همان اندازه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آن بیشتر شکوفا می‌شود.
یعقوبی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب در مهرماه سال 91 در سفر به خراسان شمالی فرمودند این استان درعین‌حال که محروم است اما استعداد و ظرفیت قرار گرفتن در ردیف 10 استان برتر کشور را دارد، زیرا مردمی پرتلاش و کوشا دارد، ازاین‌رو انتظار می‌رود همت و تلاش مسؤولان و نگاه مدیران ارشد کشور به خراسان‌شمالی با این رویکرد و دورنما باشد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: