کد خبر: 3819293
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد خراسان‌شمالی از جذب یک هزار و ۳۱۸ حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین این استان طی ماه مبارک رمضان خبر داد.

جذب ۱۳۱۸ حامی در خراسان‌شمالی طی ماه رمضان

مجید الهی‌راد، مدیرکل کمیته امداد استان خراسان‌شمالی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌شمالی، با بیان اینکه طی ماه مبارک رمضان ۳۸ پایگاه حامی‌یابی این نهاد در سراسر این استان برای جذب حامی فعال بود، اظهار کرد: استقبال مردم نیکوکار خراسان‌شمالی همه ‌ساله از این طرح‌ها بسیار قابل ‌توجه بوده است به ‌طوری‌ که در ماه رمضان سال گذشته نیز یک هزارو ۱۰۵ نیکوکار به جمع حامیان فرزندان نیازمند طرح اکرام ایتام و محسنین پیوستند.
وی مجموع کودکان یتیم و نیازمند تحت حمایت این نهاد را شش هزار و ۲۸۷ نفر اعلام کرد، گفت: هم ‌اکنون ۲۴ هزار و۵۰۰ حامی حمایت این کودکان را برعهده ‌دارند که هفت هزار و ۶۱۵ نفر آن‌ها بومی و بقیه از خارج از استان هستند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان‌شمالی با اشاره به پویش من یک حامی‌ام با مشارکت صداوسیما، افزود: در قالب این طرح نیز ۲۹۳ حامی جدید در ماه رمضان جذب شدند.
الهی‌راد با بیان اینکه حامیان طی سال گذشته حدود ۲۰ میلیارد تومان در قالب طرح‌های محسنین و اکرام ایتام به فرزندان خود کمک کردند، گفت: افراد می‌توانند با انتخاب یک و یا چند کودک در طرح اکرام ایتام و محسنین ماهانه کمک‌های نقدی و غیرنقدی را به کودکان معنوی خود ارائه کنند.
وی با اشاره به روش‌های مشارکت حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین برای پرداخت کمک نقدی به کودکان معنوی آن‌ها، گفت: پرداخت از طریق کد ussd #۰۰۴۰*۷۴۱* و یا سامانه bankmellat.ir و شماره‌حساب ۴۵۲۸۰۰۳۹۸۸ و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۴۸۸۰ و یا اپلیکیشن سکه از مهم‌ترین روش‌های مشارکت و کمک به ایتام این استان است که مبالغ واریزی با شناسه پرداخت حامی به حساب فرزند معنویشان واریز می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: