کد خبر: 3826841
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
گروه اجتماعی ــ مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌شمالی از توزیع ۱۰۰ هزار بسته غذایی توسط خادمیاران رضوی در روستا‌های محروم استان خبرداد.

توزیع 100 هزار بسته غذایی در روستاهای خراسان‌شمالی

محمد اکبرزاده، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌شمالی، اظهار کرد: در حوزه خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی با کمک خیرین 100هزار بسته غذایی در دهستان‌های محروم توزیع شده و هشت هزاردانش آموز محروم استان نیز تغذیه رایگان دریافت کرده‌اند.

وی با اشاره به اعزام بیش از 50 گروه جهادی به مناطق محروم استان، افزود: حدود 200 پزشک و دندانپزشک در سه مرحله به مناطق محروم اعزام شده‌اند که خدمات خوبی به این مناطق ارائه شده است.

اکبرزاده با بیان اینکه 300 جهیزیه تاکنون برای نیازمندان با ارزش هر جهیزیه 40 میلیون تومان تهیه شده، گفت: در ایام دهه کرامت امسال نیز 127 جهیزیه به ارزش هر جهیزیه 50 میلیون تومان برای خانواده‌های نیازمند و محروم در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: در راستای جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها و کاهش آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهرها، سال گذشته 80 قنات لایروبی شد که این امر در زمینه کشاورزی مناطق کمک بسیاری کرده است.

اکبرزاده با اشاره به اینکه بیش از یک میلیارد تومان برای بازسازی مساجد در استان اختصاص یافته است، یادآورشد: پنج هزارو 600 خادمیار رضوی در خراسان‌شمالی در قالب 132 کانون خادمیاری و 26 کانون تخصصی جهت ترویج فرهنگ رضوی و محرومیت زدایی در حال انجام خدمت کریمانه به مردم استان هستند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: