کد خبر: 3827882
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی گفت: از ٢٧ برگزیده در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم استان با اهدا لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یاد بود تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از 27 برگزیده آزمون سراسری قرآن و عترت درخراسان‌شمالی

علی‌اصغر نودهی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌شمالی، اظهار کرد: برگزیدگان از شهرستان‌های بجنورد، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، فاروج و گرمه و جاجرم می‌باشند.

وی ادامه داد: فاطمه علیزاده‌جاجرم، ابوالقاسم رحیمی، حسن اسدپورجابری، فهیمه مهمان‌نواز، رضا قانعی، هادی خضری، فرنازصادقی رمضان‌زاده، الهه صحرائی، زینب صدیقی، الینا عرب‌زاده، مریم بهادری، فاطمه بهادری و حسن دیبا از بجنورد از برگزیدگان آزمون قرآن و عترت هستند.

نودهی بیان کرد: فاطمه عشقی از اسفراین، معصومه غلامی و ابراهیم ابراهیمی نژاد از جاجرم، زینب رضایی و حلیمه ملازاده از شیروان، طاهره برومند، فاطمه پریسوز، معصومه حسنی، محدثه روشنی و محبوبه عمارلو از مانه و سملقان، سیده زهرا نجم‌الدین حسینی از فاروج و فاطمه نیازی از گرمه از دیگر برگزیدگان می‌باشند.

وی افزود: ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، تفسیرقرآن کریم، حفظ ١٥ جزء اول، حفظ ٢٠ جزء اول، حفظ ٥ جزء اول، حفظ کل، سطح اول سوره‌های ناس تا زلزال، معارف و حفظ نهج‌البلاغه و مفاهیم نهج‌البلاغه از جمله رشته‌هایی است که افراد شرکت کننده برگزیده شده‌اند.

یادآور می‌شود که هجدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اسفندماه سال جاری در خراسان‌شمالی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: