کد خبر: 3829540
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
گروه سیاسی ــ استاندار خراسان‌شمالی با بیان اینکه نیروهای مسلح، منافع نظام و کشور را با هیچ چیز عوض نمی‌کنند، گفت: نیروهای مسلح ثابت کرده‌اند در هر جای ایران باشند ایثار و فداکاری را برای کشور به ارمغان آورده‌اند.

نیروهای مسلح،منافع نظام را با هیچ چیز عوض نمی‌کنند

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، محمد علی شجاعی، استاندار خراسان‌شمالی، امروز یکم مرداد ماه، در آیین تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید تیپ ۱۳۰ پیاده شهید دلجویان از نیروهای مسلح بعنوان دلاورمردان همیشه در صحنه یاد کرد و اظهار کرد: حاصل چهار دهه تربیت و حضور نیروهای مسلح در نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخارآفرینی،اقتدار و غرور است.
وی افزود: در این چهار دهه و در فراز و نشیب‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی با آن روبه رو بوده و مشکلات بسیاری که استکبار جهانی برای این مرز و بوم ایجاد کرده‌اند این نیروهای مسلح بودند که با درس‌هایی از عاشورا و نگاه بلند فرمانده کل قوا، ایران را تبدیل به کشوری پیشرفته و باعزت کرده است.
شجاعی خاطرنشان کرد: تربیت نیروهای مسلح و مردمی بودن آنان موجب شد به رغم نگاه منفی ابرقدرت‌های جهان به وجود ایران بازهم آنان از این کشور ناامید شوند و این نشان می‌دهد که رشادت‌ها، ایثار و فداکاری‌های نیروهای مسلح،سپاه،بسیج،نیروهای انتظامی و امنیتی هیشه بوده و است.
وی عنوان کرد: به رغم تمام تحریم ها و کارشکنی‌ها ، در کنار رشادت‌های نیروهای مسلح در حوزه توسعه توان دفاعی کشور،امروز ایران به یمن وجود نیروهای مسلح همچنان سرافراز و سربلند است. شجاعی افزود: تصمیمات به جا و نگاه بزرگ به آینده ایران از سوی مقام معظم رهبری است که اینگونه ما را در همه جا مقتدرانه به جهانیان عرضه کرده ،نگاهی که توسط مسئولین نظام تایید و اداره می‌شود.
وی یادآورشد: با حمایت مردم و بزرگ مردی نیروهای مسلح این دوران هم به پایان خواهد رسید و عزت ایران در سرتاسر جهان استمرار می‌یابد و خوشحالیم که مسیر توسعه و رشد را با یکدیگر طی کرده‌ایم به طوریکه این همدلی و همراهی مسئولان خراسان‌شمالی در سطح کشور زبانزد شده است.
گفتنی است در این آیین از سرتیپ دوم بازنشسته ابراهیم گل گلی تقدیر و احمد دلاور سرهنگ پیاده ستاد شهید دلجویان بعنوان سرپرست جدید معرفی شد.
انتهای پیا‌م

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: