کد خبر: 3861404
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۵
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد خراسان شمالی از انتشار فراخوان همایش «سیره و سبک زندگی امام محمدباقر(ع)» در استان خبر داد.

انتشار فراخوان همایش «سیره و سبک زندگی امام محمد باقر(ع)» در خراسان شمالیهاشم شیرازیان، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان شمالی، محورهای این همایش را سیره و منش زندگی امام محمد باقر(ع) و اقتصاد مقاومتی در سبک زندگی ایشان عنوان کرد.

وی اظهار کرد: شرکت کنندگان در این فراخوان باید آثارشان را در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری، به دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد ارسال کنند و در ماه رجب همزمان با ولادت امام محمدباقر(ع) از برگزیدگان تقدیر می‌شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی همچنین به اجرای طرح «مسجد، مدرسه و منزل» اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح تلاش می‌شود، زمینه حضور دانش آموزان در برنامه‌های مساجد تقویت شود.

شیرازیان در پایان خاطرنشان کرد: مسابقه «گام دوم انقلاب»، اجرای طرح «شنبه ها با کتاب» و برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی فهما (پایتخت فرهنگی هنری مساجد ایران) از دیگر برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: