کد خبر: 3887532
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌شمالی در آستانه فرا رسیدن اعیاد مسعود شعبانیه به مناسبت روز پاسدار و جانباز بیانیه‌ای صادر کرد.

پاسداران انقلاب پیروز در آزمون‌های گوناگون و عرصه‌های مجاهدتبه گزارش ایکنا از خراسان شمالی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در آستانه فرا رسیدن اعیاد مسعود شعبانیه به مناسبت روز پاسدار و جانباز بیانیه‌ای صادر کرد.

در متن بیانیه آمده است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
اعیاد مبارک شعبانیه و ولادت بزرگ پاسدار و بزرگ جانباز دشت کربلا فرصتی است تا یادی کنیم از غیور مردانی که عزت و سربلندی ایران را در آزای ایثار و از خودگذشتگی به ارمغان آوردند و خانواده‌های معظم‌شان که با صبر و شکیبایی زینب‌گونه بسترساز تعالی و بالندگی میهن عزیزشان شدند.

پاسداران و جانبازان رشید انقلاب اسلامی با اقتدار به مکتب پرفروغ و انسان ساز کربلا از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در کنار بسیجیان سلحشور و اقشار مختلف مردم لحظه‌شناس ایران اسلامی همواره در خط مقدم دفاع از امنیت و حریم ایران اسلامی بوده و آنگونه که در آزمون‌های گوناگون و عرصه‌های مجاهدت عزتمندانه بیرون آمده؛ اکنون نیز آماده به کارتر از هر زمان دیگر گوش بفرمان ولی و مقتدای خویش و تکیه بر امدادهای الهی در جنگ بیولوژیکی و غیر انسانی اخیر هم پیروز خواهند شد و ننگی دیگر خواهند ماند در کارنامه سیاه استکبار و شیطان بزرگ.

اعیاد خجسته و بابرکت شعبانیه و ولادت باسعادت سرورو سالارشهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و میلاد مسعود علمدار کربلا؛ فرصت مطلوب و مغتنمی است تا رهروان راستین این انوار رحمت با بهره جستن از نجوای شعبانیه وبرکات روزها و شب‌هایی که منتصب است به رحمت للعالمین؛ و با واسطه قراردادن نبی مکرم اسلام و حضرات معصومین علیهم‌‏السلام نزول رحمت و برکت الهی و همچنین صحت و سلامتی مجاهدین جبهه سلامت و همه بیماران را از درگاه باری‏تعالی مسئلت نمایند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، حضرت امام زین العابدین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع)؛ روز پاسدار و جانباز را به تمام پاسداران سلحشور و جانبازان عزیز و پرافتخار میهن اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات بیش از پیش همگان علی‌الخصوص مجاهدین عرصه درمانی و پزشکی را از درگاه حضرت حق مسئلت دارد.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: