کد خبر: 3947053
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان شمالی از تأسیس مرکز تولید محتوای دیجیتال و نشر الکترونیک(تاک) در استان خبر داد.

تاسیس مرکز تولید محتوای دیجیتال و نشر الکترونیک(تاک) در جهاددانشگاهی خراسان شمالیبه گزارش ایکنا از خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، الهام آزادزاده، سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان، با بیان اینکه این مرکز به عنوان نخستین مرکز تاک در واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی کشور و ذیل حوزه معاونت فرهنگی واحد استانی تأسیس شده است، با اشاره به لزوم تولید محتوای دیجیتال بویژه در فضای مجازی، افزود: این مرکز در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی، علمی و آموزشی، فضای مجازی، سواد رسانه‌ای و سایر حوزه‌ها، آماده تولید محتوا و ارائه خدمات است.

وی طراحی و تولید کتاب صوتی، پادکست، نریشن، اینفوگرافیک، موشن‌گرافی، کلیپ ویدئو، بوک تریلر، مستندسازی، طراحی محیطی و المان شهری با رویکرد صنایع خلاق فرهنگی را از جمله خدمات و محصولات این مرکز عنوان کرد.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان شمالی افزود: این مرکز می‌کوشد با بهره‌گیری از دانشجویان و نیروهای مجرب و مبتکر، انواع محتوای الکترونیک و خدمات نوین دیجیتال را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

وی همچنین از هنرمندان و فعالان عرصه تولید محتوای دیجیتال و نشر الکترونیک، اعضای هیئت علمی و دانشجویان و سایر متخصصان و علاقه‌مندان برای همکاری با مرکز تاک جهاددانشگاهی خراسان شمالی دعوت به همکاری کرد.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان شمالی با اشاره به سوابق این نهاد در سطح استانی و ملی و برخورداری از ساختارهای تخصصی از جمله سازمان انتشارات، خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا، پژوهشگاه‌ها و مراکز علمی و مطالعاتی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی و علوم انسانی، مراکز نوآوری و شتابدهی، پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی ابراز امیدواری کرد مرکز تاک جهاددانشگاهی خراسان شمالی بتواند گام مهمی در این عرصه بویژه در زمینه تولید محتوا و ارائه خدمات دیجیتال و نشر الکترونیک بردارد.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان برای اطلاع از خدمات این مرکز و همچنین همکاری با آن می‌توانند با شماره 05832285754 و 05832285752 تماس حاصل کرده و یا به دفتر تاک واقع در سایت اداری ارکان، جهاددانشگاهی خراسان شمالی، حوزه معاونت فرهنگی مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: