کد خبر: 3975275
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از ثبت 600 مسئله در طرح «مهرواره محله همدل» از تمام شهرستان‌های استان خبر داد.

ثبت 600 مسئله در طرح «مهرواره محله همدل» در خراسان شمالیحجت‌الاسلام حمید رفیعی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان شمالی، با اشاره به اینکه تاکنون از 600 مسئله در طرح مهرواره محله همدل به ثبت رسیده است، اظهار کرد: طرح مذکور از نیمه دوم فروردین ماه سال جاری تاکنون آغاز شده است و مهلت ثبت نام در این طرح حدود یک هفته دیگر است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان بجنورد بیشترین ثبت مسئله را در طرح مذکور داشته است، اضافه کرد: حدود 180 مسئله در شهرستان بجنورد به ثبت رسیده است و تمام شهرستان‌های استان در این طرح مشارکت داشتند.

رفیعی با تاکید براینکه از 20 خرداد ماه مسائل ثبت شده به کمیته‌های استانی و شهرستانی ارسال می‌شود، افزود: در کمیته شهرستانی راستی آزمایی مسائل و داوری انجام می‌شود و مسائل تایید شده به کمیته استانی ارسال می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ادامه داد: داوران کمیته استانی پنج نفر متشکل از کنشگران و فعالان اجتماعی و یک نفر روحانی است و در این مرحله یک نفر به مرحله کشوری معرفی خواهد و داوران نیز از صاحب نظران بومی استان انتخاب شده‌اند.

رفیعی در رابطه با بیشتری مسئله ثبت شده در این طرح، اظهار کرد: بیشترین مسائل ثبت شده در حوزه معیشتی هستند و پس از پایان مهلت بررسی مسائل، مسائلی که حل شده است نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: