پیش‌بینی مشارکت 6میلیارد تومنی در جشن عاطفه‌های خراسان‌شمالی
کد خبر: 4169372
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵

پیش‌بینی مشارکت 6میلیارد تومنی در جشن عاطفه‌های خراسان‌شمالی

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌شمالی گفت: امیدواریم امسال با کمک‌های مردم نوعدوست استان و خیرین شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک جمع آوری شود.

مجید الهی‌راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان‌شمالیمجید الهی‌راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان‌شمالی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌شمالی اظهارکرد: سال گذشته مجموع کمک‌های نقدی جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بوده و پیش‌بینی می‌شود، امیدواریم امسال با کمک‌های مردم نوعدوست استان و خیرین شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک جمع آوری شود.

وی اشاره به اینکه در راستای اجرای این برنامه ۱۶۴ پایگاه در دفاتر استان، مراکز نیکوکاری، مدارس و میادین نیز در سطح استان برگزار خواهد شد، افزود: پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها از روز ۳۱ شهریور در محل مصلی بجنورد و میادین اصلی شهرها برپا خواهند شد.

الهی‌راد افزود: همه ساله در آستانه آغاز سال تحصیلی و در حرکتی ارزشمند با هدف کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت، شور عاطفه‌ها با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و همراهی مردم نوعدوست برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌های ابلاغی با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید پویش «آینده ساز باشیم» از  ۱۵ مرداد ماه در خراسان‌شمالی آغاز شده و تا ۱۵ مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: خیرین و نیکوکاران می‌توانند از طریق کد دستوری #۰۵۸*۸۸۷۷* با تلفن همراه و یا شماره‌ کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰ کمک‌های نقدی خود را به دست دانش آموزان نیازمند استان برسانند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌شمالی گفت: بیش از ۱۴ هزار دانش آموز نیازمند در استان خراسان شمالی چشم به راه کمک های خیرین هستند.

انتهای پیام
captcha