کد خبر: 4216477
تاریخ انتشار : ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۲

جریان گاز شهرستان فاروج ۵ روز قطع می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌‌شمالی از قطع گاز این شهرستان و روستاهای آن به مدت پنج روز به منظور تغییر شبکه و اتصال به شبکه جدید گاز سرخس خبرداد.

هاشمی، مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌‌شمالیبه گزارش ایکنا از خراسان‌‌شمالی، سید محمود هاشمی، مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌‌شمالی، امروز ۲۹ اردیبهشت ماه در نشست خبری اظهارکرد: جریان گاز ۶۲ روستا با ۱۲ هزار مشترک شهرستان فاروج و شیروان برای اتصال به شبکه جدید گاز سرخس از صبح روز سوم خردادماه جاری به مدت پنج روز قطع گاز اتفاق می‌افتد.
 
وی ادامه داد: این عملیات به دلیل تغییر کلاس(ضخامت) خط انتقال و اتصال قطعه جدید خط سرخس - نکا انجام می‌شود، در مرحله نخست این قطعی مشترکان قبل فاروج تا ابتدای شهر شیروان را شامل و در مرحله دوم نیز گاز از روستاهای شرق شیروان تا کارخانه سیمان قطع می‌شود.
 
وی افزود: برای انجام این عملیات ۱۵۰ نیرو با امکانات و تجهیزات ساماندهی شده‌اند تا در مناطق ذکر شده به مردم خدمات ارائه دهند.
 
هاشمی یادآورشد: مردم در صورت هر گونه مشکل با سامانه ۱۹۴ تماس بگیرند ، نسبت به سوخت جایگزین اقدام کنند ، از بسته بودن شیر گاز اطمینان پیدا کنند از هرگونه دست کاری علمک گاز در منازل پرهیز کنند.
انتهای پیام
captcha