کد خبر: 4221757
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۴

اجرای طرح «نذر قربانی» با برپایی ۲۰۰ پایگاه در خراسان‌شمالی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌شمالی از اجرای طرح نذر قربانی با هدف دستگیری از نیازمندان در روز عید قربان با برپایی ۲۰۰ پایگاه در سراسر استان خبر داد.

مجید الهی راد، مدیر کل کمیته امداد خراسان‌شمالیمجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌شمالی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌‌شمالی، با بیان اینکه ۲۰۰ پایگاه‌ عید قربان در سراسر استان آماده دریافت نذورات و قربانی خیران برای توزیع بین نیازمندان کمیته امداد هستند، اظهار کرد: در این روز طرح نذر قربانی با هدف دستگیری از نیازمندان اجرا شده و گوشت جمع‌آوری شده بین این خانواده‌ها در استان توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: امسال نیز درآستانه عید سعید قربان، قربانگاه‌های استان آماده دریافت نذورات قربانی مردم خیر و نوعدوست و حجاج بیت‌الله الحرام برای کمک به نیازمندان است.
 
الهی راد بیان کرد: مؤمنان و خیران می‌توانند برای شرکت در این طرح با هر توان مالی مبالغ خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰ واریز و یا در روز عید قربان با مراجعه به پایگاه‌های سطح استان و مراکز نیکوکاری و همچنین قربانگاه‌ها و یا استفاده از کد دستوری #۰۵۸*۸۸۷۷*در این طرح شرکت کنند.
 
خبرنگار؛آرزو یزدانی
انتهای پیام
captcha