برپایی ۱۰۰ نشست خانه احزاب با مدیران خراسان‌‌شمالی
برپایی ۱۰۰ نشست خانه احزاب با مدیران خراسان‌‌شمالیبه گزارش ایکنا از خراسان‌‌شمالی، ناصری مقدم، رئیس خانه احزاب خراسان‌شمالی امروز ۱۹  اردیبهشت ماه در نشست خبری اظهارکرد: خانه احزاب استان طی یک سال گذشته تاکنون بیش از ۱۰۰ نشست در قالب ۳۸۰ ساعت با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با هدف توسعه و کمک به رفع موانع در بخش‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی برگزار کرده است.
 
وی با تاکید بر لزوم مطالبه گری احزاب، افزود: خانه احزاب در این نشست‌ها به ارائه ایده و طرح‌های جدید با هدف رفع مشکلات مردم و افزایش رضایتمندی پرداخته است.
 
وی با اشاره به اینکه دخالت نمایندگان در انتصابات یکی از مواردی است که سبب آسیب به استان شده، گفت: در خانه احزاب معتقد هستیم که باید انتصابات بر عهده شخص استاندار باشد تا بتواند پاسخگوی عملکرد خود و مدیرانش باشد.
 
ناصری مقدم با بیان اینکه با انتصابات نادرست استان توسعه نخواهد یافت، گفت: در حال حاضر شاهد وجود بیکاری اعتیاد و عدم توسعه یافتگی در استان هستیم که صرفاً با همدلی و کارآمدی می‌توان بر این موضوعات فائق آمد.
 
وی تصریح کرد: ۲۴ حزب رسمی در استان وجود دارد که ۱۳ مورد از آن‌ها استانی و مابقی شهرستانی هستند و فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی  انجام می‌دهند.