کد خبر: 3887515
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی از برگزاری سومین جشنواره سراسری تئاتر آیات در این استان خبرداد.

میزبانی خراسان شمالی از سومین جشنواره سراسری تئاتر آیاتحسین فرخنده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان شمالی، با اعلام خبر میزبانی خراسان شمالی از سومین جشنواره سراسری تئاتر آیات افزود: این جشنواره با حمایت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری خراسان شمالی و اداره کل هنرهای نمایشی برگزار می‌شود.

فرخنده، روایات، احادیث انبیای الهی و ائمه اطهار(ع)، قصص و آیات قرآنی، زندگی و سیره اهل بیت، آموزه‌های دینی، اخلاقی و بازخورد آن در جامعه کنونی و بروز رسانی در زندگی معاصرو شخصیت‌های مؤثر تاریخ اسلام را از جمله موضوعات این جشنواره ذکر کرد.

وی آخرین مهلت ارسال متون نمایشی به این جشنواره را 31 اردیبهشت دانست و افزود: اعلام نتایج متون راه یافته 10 خرداد، مهلت ارسال آثار نمایشی ضبط شده 22 تیرماه، اعلام نتایج نمایش‌های راه‌یافته به جشنواره، یکم مرداد و زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره 15 تا 18 مردادماه سال جاری خواهد بود.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی به آدرس khsh.farhang.gov.ir و یا با شماره تماس 05832244115 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: