کد خبر: 3887937
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۹
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسفراین گفت: نخستین جشنواره مجازی نمایش کوتاه با مشارکت حداکثری هنرمندان این شهرستان برگزار خواهد شد.

نخستین جشنواره مجازی نمایش کوتاه در اسفراین برگزار می‌شودرضا ارغیانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسفراین، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان شمالی، بیان کرد: نخستین جشنواره مجازی نمایش کوتاه با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت هنرمندان و یکی از راهکارهای مناسب در خانه ماندن به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: لزوم ماندن در منزل با هدف قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا، جایگاه کتاب و مطالعه در زمان قرنطینه خانگی و بهداشت فردی از جمله موضوعات این جشنواره است.

ارغیانی رعایت موازین شرعی و اخلاقی، ضبط و تولید نمایش در سه دقیقه با تلفن همراه و حضور حداکثر سه بازیگر در نمایش را از ضوابط و مقررات جشنواره دانست و گفت: از هر شرکت کننده حداکثر دو اثر پذیرفته خواهد شد.

ارغیانی با اشاره به اینکه این جشنواره با همکاری انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسفراین برگزار خواهد شد، بیان کرد: متقاضیان باید آثار خود را برای شرکت در جشنواره از طریق شبکه‌های اجتماعی به شماره 09124956980 ارسال کنند.

یادآوری می‌شود، به آثار برگزیده در این جشنواره جوایزی به رسم یاد بود اهدا خواهد شد.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: