کد خبر: 3890293
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳
استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی گفت: امروز در شرایطی به سر می‌بریم که برقراری عدالت اجتماعی و مبارزه با مظاهر ظلم و بی‌عدالتی به یک مطالبه عمومی گیتی‌شمول مبدل شده است و جهانیان خسته و آزرده از مکاتب فکری غیرالهی بیش از همیشه در جست‌وجوی این گوهر تابناک برآمده‌اند. 

به گزارش ایکنا از خراسان شمالی، دکتر محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی در پیامی میلاد حضرت مهدی (عج) را به تمامی مسلمانان و بویژه اعضای نظام بهداشت و درمان استان که در هفته سلامت قرار دارند تبریک گفت که متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن نیمه شعبان، عید منتظران موعود عدالت‌گستر و روز جهانی مستضعفان را به یکایک مردمان صبور، نیک‌اندیش و تلاش‌گر استان خراسان شمالی تبریک و شادباش می‌گویم. 

امروز در شرایطی به سر می‌بریم که برقراری عدالت اجتماعی و مبارزه با مظاهر ظلم و بی‌عدالتی به یک مطالبه عمومی گیتی شمول مبدل شده است و جهانیان خسته و آزرده از مکاتب فکری غیرالهی بیش از همیشه در جست و جوی این گوهر تابناک برآمده.اند. 

امیدوارم با گام نهادن در مسیر اصلاح بیش از پیش امور و تزکیه خود و تعالی به جامعه‌ای صالح، مقدمات ظهور مصلح کل را فراهم آوریم و پرچم این انقلاب به  دست صاحب اصلی آن، حضرت مهدی عج برسد و جهان از عدل و داد آکنده شود.

همچنین این عید بزرگ و هفته سلامت را به‌صورت ویژه به اعضای ایثارگر نظام بهداشت و درمان استان که این روزها هم مانند همه نقاط دنیا با چالش بزرگ کووید۱۹ مواجه هستیم؛ تبریک می‌گویم. 

این همه‌گیری عالم‌گیر یکبار دیگر اهمیت توجه به تقویت زیرساخت‌های نظام بهداشت و درمان و اجرای ضوابط منتج به تندرستی جسم و جان آحاد افراد و اقشار را به همه ما و جامعه بشری گوشزد کرد. 

جای خوش‌وقتی است که به پشتوانه زیرساخت‌های ایجادشده در ایران اسلامی و نیروی انسانی توانمند و فداکار  نظام بهداشت و درمان در استان و همدلی مردم و مسئولان توانسته‌ایم تبعات شیوع کروناویروس را تا این مرحله تا حد مقدور کنترل کنیم و این امر مهم میسر نمی‌شد جز با همکاری گسترده مردم و مشارکت آنان در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و محدودسازی تجمعات و یاری رساندن مردم به بخش بهداشت و درمان و راه‌اندازی پویش‌های مهربانی و دستگیری از نیازمندان. 

ضمن قدردانی دوباره از یکایک مدافعان سلامت عمومی جامعه که حتی نیروهای نظامی و بسیجی و هلال احمر و دیگر تلاشگران این عرصه را در برمی‌‌گیرد ؛ بار دیگر یاد و خاطره شهید جامعه سلامت استان جناب آقای دکتر یحیوی را گرامی داشته و از آحاد مردم استان می‌خواهم با رعایت ضوابط بهداشتی و مشارکت فعال در طرح‌های غربالگری و فاصله‌گذاری اجتماعی، به کنترل کامل بیماری و بازگشت سریع‌تر به شرایط عادی زندگی و رونق کسب و کارها و شکست قاطع این ویروس مهلک یاری رسانند.

محمد علی شجاعی
استاندار خراسان شمالی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: