کد خبر: 3928592
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
از سوی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی؛
کارگاه نشریات دانشجویی در خراسان شمالی از سوی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان شمالی، با همکاری انجمن‌های علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و سازمان علمی دانشجویی برق ایران برگزاری می‌شود.

برگزاری کارگاه نشریات دانشجویی از سوی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان شمالیبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی ویژه دانشجویان فعال حوزه نشریات دانشجویی در دانشگاه های استان و به صورت آنلاین و با حضور اساتید کشوری برگزار می شود.

مهرزاد عباس‌نژاد، حقوقدان و عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه پیام نور و امیرکسری نخعی، مدرس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، تدریس در این دوره آموزشی را بر عهده دارند.

در این کارگاه، به حقوق نشریات و مطبوعات، مدیریت در نشریات دانشجویی، قالب‌های نوشتاری و ویراستاری فضای مجازی و نشریات چند رسانه‌ای، مقاله و گزارش‌نویسی پرداخته می شود.

همچنین تیتر و اصول صفحه‌آرایی، گرافیک و صفحه‌آرایی با نرم‌افزار ایندیزاین از دیگر سرفصل‌های این دوره آموزشی است.

این کارگاه یک روزه و در مرحله مقدماتی برگزار می‌شود همچنین در ادامه، مرحله پیشرفته این کارگاه نیز برگزار خواهد شد و مهلت ثبت نام در این کارگاه نیز تا 22 مهرماه خواهد بود که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آیدی @Journal_admin2 ثبت نام خود را انجام دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: