کد خبر: 4057023
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع یک میلیون و ۱۵۹ هزار پرس غذای گرم، سبد معیشتی و افطاری ساده بین نیازمندان استان در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد.

توزیع یک میلیون غذای گرم و سبد معیشتی بین نیازمندان کمیته امداد خراسان شمالیمجید الهی‌راد، مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان شمالی، با اشاره به اجرای طرح اطعام مهدوی در خدمت به نیازمندان استان، اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال یک میلیون و 159 هزار پرس غذای گرم، افطاری ساده و سبد معیشتی به ارزش 41 میلیارد و 616  میلیون تومان بین مددجویان و خانواده‌های نیازمند استان توزیع شده است.

وی تعداد سبدهای معیشتی توزیع شده را حدود 31 هزار بسته اعلام کرد و ادامه داد: ارزش این بسته‌ها بیش از 9 میلیارد و 100 میلیون تومان بود که با همکاری کمیته امداد، خیران مراکز نیکوکاری و توسط خیریه‌ها و سازمان‌ها توزیع شد.

مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی همچنین میزان اطعام نیازمندان از طریق پخت غذای گرم در ماه رمضان امسال را حدود 782 هزار مورد برشمرد و افزود: این تعداد غذا از طریق 143 آشپزخانه و با همکاری بیش از دو هزار و 280 نفر نیرو داوطلب استان انجام شد.

الهی‌راد گفت: ارزش غذاهای توزیع شده بین نیازمندان 28 میلیارد و 500 میلیون تومان بود که با همکاری خیران و نیکوکاران تهیه و توزیع شد.

وی همچنین تعداد افطاری ساده توزیع شده بین نیازمندان را 346 هزار مورد به ارزش حدود 4 میلیارد تومان عنوان کرد.

الهی راد در پایان از کمک و مشارکت تمامی خیران، هیئات مذهبی، گروه‌های جهادی، مسئولان و سازمان‌ها و مراکز نیکوکاری استان که در این کار خدا پسندانه با این نهاد همکاری دارند قدردانی کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: