کد خبر: 4058602
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴

قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه‌ای گرمه افتتاح می‌شود

نماینده بنیاد احسان و دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالی از افتتاح قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه‌ای گرمه خبر داد.

محسن پولادی، نماینده بنیاد احسان و دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالیمحسن پولادی، نماینده بنیاد احسان و دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالی، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان شمالی، با اشاره به اینکه قرارگاه جهادی در شهر گرمه، راز و جاجرم طی امسال افتتاح می‌شود، اظهار کرد: قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه‌ای گرمه فردا، یکم خردادماه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه فعالیت قرارگاه در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و خدماتی خواهد بود، افزود: قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه‌ای با تصویب هیئت وزیران به عنوان بازوی کمکی دولت در کل کشور انجام می‌شود.

پولادی با تأکید براینکه گروه جهادی متولی در شهر گرمه، گروه جهادی فاطمة الزهرا است، اضافه کرد: اعضای این گروه جهادی در قم و تهران آموزش دیده‌اند که طی سه ماه مهلت شناسایی داده‌ها را دارند و پس از این مدت وارد مرحله عملیاتی می‌شوند.

نماینده بنیاد احسان و دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالی با اشاره به اینکه گروه جهادی فاطمة الزهرا متشکل از 7 نفر عضو اصلی است، ادامه داد: در حوزه‌های مختلف دبیران اختصاصی انتخاب می‌شوند و از ظرفیت تمام گروه‌های جهادی استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی متولی در شهرهای راز و جاجرم نیز انتخاب شده‌اند، افزود: گروه‌های جهادی بومی انتخاب شدند و تابستان برای آموزش اعزام می‌شوند که بتوانیم طی امسال شاهد افتتاح سایر قرارگاه‌ها باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :