کد خبر: 4058886
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱

قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه‌ای شهرستان گرمه امروز یکم خرداد ماه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

محسن پولادی، نماینده بنیاد احسان و دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالیبه گزارش ایکنا، محسن پولادی، نماینده بنیاد احسان و دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالی، امروز در آیین افتتاح قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه‌ای شهرستان گرمه، با اشاره به اینکه نرم افزار پیشرفت در شهرستان گرمه راه‌اندازی می‌شود، اظهار کرد: به گفته مقام معظم رهبری کلمه پیشرفت مقابل کلمه توسعه استفاده می‌شود زیرا که توسعه یک کلمه غربی است.

وی با بیان اینکه کلمه توسعه توجهی به رشد و تعالی انسان ندارد، اضافه کرد: پیشرفت به دنبال تعالی انسان است و همه امورات برای انسان‌سازی است.

نماینده بنیاد احسان و دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالی با بیان اینکه فعالیت قرارگاه در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و خدماتی خواهد بود، افزود: قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه‌ای با تصویب هیئت وزیران به عنوان بازوی کمکی دولت در کل کشور انجام می‌شود.

پولادی با تأکید براینکه گروه جهادی متولی در شهر گرمه، گروه جهادی فاطمة الزهرا است، اضافه کرد: اعضای این گروه جهادی در قم و تهران آموزش دیده‌اند که طی سه ماه مهلت شناسایی داده‌ها را دارند و پس از این مدت وارد مرحله عملیاتی می‌شوند.

نماینده بنیاد احسان و دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالی با اشاره به اینکه گروه جهادی فاطمة الزهرا متشکل از ۷ نفر عضو اصلی است، ادامه داد: در حوزه‌های مختلف دبیران اختصاصی انتخاب می‌شوند و از ظرفیت تمام گروه‌های جهادی استفاده خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: