کد خبر: 4078011
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴

ایکنا، رسانه‌ای همراه با کمیته امداد خراسان شمالی

مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: ایکنا جزو رسانه‌هایی است در استان که ارتباط مداوم با کمیته امداد دارد و از طرفی اخبار این نهاد نیز به خوبی در این رسانه منتشر می‌شود.

مجید الهی‌راد، مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالیمجید الهی‌راد، مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی، 23 مردادماه، در دفتر خبرگزاری ایکنا خراسان شمالی حضور پیدا کرد و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، با اشاره به نقش رسانه‌ها در تولید خبر موثق و افزایش آگاهی جامعه، اظهار کرد: خبرگزاری ایکنا جزو رسانه‌های مورد وثوق استان است که ارتباط مداوم و مؤثری را با کمیته امداد دارد.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها به خوبی می‌توانند نقاط ضعف و قوت دستگاه‌های مختلف را تشخیص دهند، افزود: برنامه‌های کمیته امداد در حوزه توانمندسازی مددجویان بسیار جدی دنبال می‌شود و هدف اصلی ما این است که بستر لازم برای توانمندسازی مددجویان خود را ایجاد کنیم.

مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به اینکه به دنبال ایجاد زنجیره‌های ارزش در حوزه توانمندسازی مددجویان هستیم، اضافه کرد: طرح توانمندسازی که از سوی کمیته امداد اجرا می‌شود انحراف کمتری نسبت به سایر طرح‌ها دارد.

الهی راد با بیان اینکه ۸ دانش آموز  تحت حمایت این نهاد موفق به کسب رتبه زیر هزار در کنکور سراسری امسال شدند، افزود: تعداد ۶ نفر  از این دانش آموزان  رتبه زیر ۵۰۰ را کسب کردند.

وی همچنین گفت: ۶ نفر دانش آموز تحت حمایت این نهاد رتبه زیر دو هزار  و ۱۰ نفر نیز رتبه زیر 5 هزار را کسب کردند.

مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی افزود: این دانش آموزان در رشته‌های علوم تجربی، علوم انسانی و ریاضی  موفق به کسب رتبه‌های برتر کنکور سراسری شده‌اند.

وی ادامه داد: در مجموع امسال ۶۱ نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد این استان در دانشگاه فرهنگیان مجاز شده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha