کد خبر: 4078731
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱

بهره برداری از پارک بانوان بجنورد در هفته دولت

شهردار بجنورد گفت: پارک بانوان (آفرینش) بجنورد طی هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

جواد حمیدی، شهردار بجنوردجواد حمیدی، شهردار بجنورد، در گفت‌وگو با ایکنا در رابطه با افتتاح پارک بانوان بجنورد در هفته دولت، اظهار کرد: اقدامات مربوط به زیباسازی بصری در داخل و بیرون این مجموعه نیز به طور کامل انجام شده تا این پارک در آستانه بهره برداری قرار گیرد.

وی افزود: اقدامات مختلفی به لحاظ فنی، تفریحی، زیباسازی و... در این مجموعه انجام شده که صفر تا صد آن‌ها برای آماده شدن پارک، 1.5 الی 2 میلیارد تومان بوده است تا برای استفاده بانوان آماده شود.

وی تأکید کرد: از آنجایی که فضای تفریح مناسبی مختص بانوان در مرکز استان وجود نداشت و این پارک نیز ویژه بانوان بهسازی شده است، لذا صرفا بانوان می‌‎توانند از آن استفاده کرده و فرزندان کوچکشان را نیز به همراه داشته باشند.

حمیدی یکی از امکاناتی که در این پارک برای تفریح بانوان در نظر گرفته شده است را، ماهی‌گیری اعلام کرد و گفت: بانوان می‌توانند در این پارک، ماهی‌گیری را نیز تجربه کنند؛ البته امکان دوچرخه سواری، ورزش‌های انفرادی و گروهی در رشته‌های مختلف و... نیز در پارک بانوان فراهم است.

شهردار بجنورد با بیان اینکه طی روز گذشته از آخرین مراحل آماده سازی پارک بازدید کرده است نیز بیان کرد: آماده سازی پارک تقریبا به پایان رسیده و قرار است مجموعه بازی و ست ورزشی ویژه بانوان نیز در داخل پارک تکمیل شود.

وی اظهار کرد: از آنجایی که معرفی اماکن و جاذبه‌های گردشگری استان و بجنورد در اولویت ما قرار دارد، تصاویری از این جاذبه‌ها را به شکلی ویژه بر روی دیوار بیرونی این مجموعه کار کردیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha