راه‌اندازی ۳ شبکه انتخاباتی در صداوسیمای خراسان‌شمالی
کد خبر: 4197672
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۶

راه‌اندازی ۳ شبکه انتخاباتی در صداوسیمای خراسان‌شمالی

۳ شبکه انتخاباتی در صداوسیمای خراسان‌شمالی افتتاح شد.

راه‌اندازی ۳ شبکه انتخاباتی در صداوسیمای خراسان‌شمالیبه گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، حجت الاسلام رضا نوری، نماینده ولی فقیه در استان امروز ۱۴ بهمن در آیین افتتاح سه شبکه انتخاباتی در بجنورد اظهارکرد: انتخابات از مؤلفه‌های قدرت نظام بوده و قدرت هر نظام، به ایمان و مردم آن است و نقش‌آفرینی مردم نیز در قالب انتخابات ظهور و نمود پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: انتخابات هم سبب تحول و هم مشارکت توده‌های مردم در سرنوشت می‌شود. مردم باید خادمان و مسئولان خود را برگزینند.
 
نوری یادآورشد: صداوسیما با فراهم کردن بسترهای لازم با راه‌اندازی ۲۰۰ کانال زمینه تبلیغات و مناظره برای تمام نامزدها عادلانه فراهم کرده است و این بستر زمینه رشد فکری، عقلی و تحلیل مردم را در جامعه رقم خواهد زد.
 
وی افزود: با تحقق رشد فکر جامعه، مردم مسئولانه و آگاهانه‌تر پای صندوق‌های رأی حضور می‌یابند و با انتخاباتی آگاهانه، زمینه پیشرفت و توسعه فراهم خواهد شد.
 
واعظی، مدیرکل صداوسیمای خراسان‌شمالی نیز گفت: با برنامه‌ریزی‌های کلان انجام‌شده برای پوشش انتخاباتی و ایجاد شور و نشاط در کمتر از ۶ ماه ۲۰۰ کانال انتخاباتی در سراسر کشور راه‌اندازی شد که یک اتفاق بی‌نظیر و بی‌سابقه است.
 
وی افزود: اکنون زمینه تبلیغات گسترده مبتنی بر عدالت برای تمام نامزدها فراهم شده و نامزدهایی که اعلام آمادگی کردند، برنامه‌های خود را در قالب برنامه یکسان برای همه تهیه می‌کنند و در این کانال‌ها پخش خواهد شد تا نه‌تنها مردم با شناخت، انتخاب اصلح داشته باشند، بلکه با ظرفیت ایجادشده، شور و نشاط انتخابات بالا برود.
انتهای پیام
captcha