کد خبر: 4218969
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵

ساخت ۷۲۷ کلاس درس در خراسان‌‌شمالی در دولت مردمی

معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی از ساخت ۷۲۷ کلاس درس در استان طی دولت سیزدهم خبر داد.

رشیدی،معاون عمرانی استانداری خراسان‌شمالیبه گزارش ایکنا از خراسان‌‌شمالی، مهدی رشیدی، معاون عمرانی استانداری خراسان‌‌شمالی، هشتم خردادماه در نشست خبری که در محل استانداری خراسان‌شمالی برگزار شد، با اشاره به ساخت ۷۲۷ کلاس درس در استان طی دولت سیزدهم، اظهارکرد: ۱۱ درصد از مدارس این استان از مقاومت لازم برخوردار نیستند که میانگین‌ کشوری ۱۹.۵ درصد است.
 
رشیدی با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم ۱۹۸ مصوبه در این استان به تصویب رسید، افزود: ۱۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار پروژه‌های سفر دولت سیزدهم بوده و تاکنون ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به صورت نقدی به استان اختصاص یافته است.
 
معاون عمرانی استانداری خراسان‌‌شمالی ادامه داد: ۵۰ درصد از اعتبارات مصوب سفر دولت سیزدهم به این استان معادل ۶۲ هزار میلیارد ریال تاکنون تخصیص یافته است.
 
وی درباره دستاوردهای دولت سیزدهم در ساخت راه در محورهای روستایی خراسان شمالی، گفت: تامین ۱۲ هزار میلیارد ریال اعتبار در سفر دولت سیزدهم به استان برای اجرای طرح های راهسازی مصوب شد که تاکنون بیش از ۶ هزار میلیارد ریال برای راه های روستایی جذب شده است.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌شمالی خاطرنشان کرد: ۱۶۰ کیلومتر راه روستایی استان در دولت سیزدهم آسفالت و ۷۰۰ کیلومتر روکش این محورها انجام شد که در این مدت شاخص بهره مندی روستاییان استان از راه مناسب چهار درصد ارتقا یافت.
 
رشیدی اجرای آسفالت در ۷۸۰ هزار متر مربع از معابر ۳۲۱ روستای استان، بازنگری طرح هادی ۱۱۶ روستا، برگزاری جشن گازرسانی به تمامی مناطق روستایی را از دیگر دستاوردهای دولت سیزدهم در خراسان شمالی عنوان کرد.
انتهای پیام
captcha