کد خبر: 4219872
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۹

ایران اسلامی، تکیه گاه جبهه مقاومت است

معاون نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری با بیان اینکه ایران اسلامی، تکیه گاه جبهه مقاومت است، گفت: تاکید امام راحل (ره) بر حمایت از مظلوم بود و امروز هم غزه مساله مهم جهان اسلام است.

قاسم جعفری، معاون پارلمانی ریاست جمهوریبه گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، قاسم جعفری، معاون نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری روز دوشنبه در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در مسجد انقلاب بجنورد اظهار کرد: مستکبران جهان همواره در برابر ملت ایران ایستادند اما به لطف خدا توانستیم در عرصه های مختلف آنان را تسلیم اراده و منطق خود کنیم و این از دستاوردهای حرکت بنیانگذار انقلاب اسلامی است.

وی افزود: امام خمینی(ره) آن پیر روشن ضمیر، ذخیره الهی در پایان هزار دوم بود و امروز در سوگ فردی هستیم که در برابر طاغوت سرافراز و پرقدرت بود.
 
جعفری ادامه داد: از کرامات امام راحل (ره)، پرورش و تربیت شاگردی است که کشتی انقلاب را با هوشمندی به ساحل رساند، امروز ما بنیان گذار انقلاب را از دست داده ایم اما خرسند هستیم که با رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، مسیر انقلاب به خوبی پیش رفته است.
 
جعفری گفت: نبی مکرم اسلام فرموده‌اند هر کسی که سنت نیکویی را باقی بگذارد، اجرش را می‌برد و تا قیامت هر کس به آن سنت حسنه عمل کند، برای آن شخص نیز حسنه نوشته می‌شود.
 
وی ادامه داد: امام خمینی (ره) در اواخر هزاره دوم، بشریت سرگشته طاغوت زده را به سوی خدا برگرداند و آن روز که در دنیا فریاد کفر می‌زدند، خداوند را به بشریت معرفی کرد.
 
وی با بیان اینکه شعاع دید مؤمن الهی است، اظهار کرد: آن روز که امام بزرگوار علیه اسرائیل غاصب حرف می‌زد و آن را غده‌ای سرطانی و نابود شدنی می‌دید، کسی آن را باور نمی‌کرد اما امروز حتی خود شهرک نشینان هم به این باور رسیده‌اند.
 
معاون نظارت پارلمانی ریاست جمهوری گفت: امروز بالای ۷۰ درصد صهیونیست‌ها طبق نظرسنجی‌ها آرزو می‌کنند که از این سرزمین بروند و خودشان پذیرفته‌اند که این خانه، خانه دیگران است و جای آن‌ها نیست.
انتهای پیام
captcha