کد خبر: 4220560
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۳

دانشکده علوم قرآنی بجنورد در مقطع ارشد دانشجو می‌پذیرد

رئیس دانشکده علوم قرآنی بجنورد با اشاره به فعالیت این دانشکده زیر مجموعه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گفت: برای سال تحصیلی جدید این دانشکده در مقطع کارشناسی ارشد دانشجوی خواهر پذیرش دارد.

حجت الاسلام رحیم مهدوی پور،دانشکده علوم قرآنی بجنوردحجت‌الاسلام رحیم مهدوی‌پور، رئیس دانشکده علوم قرآنی بجنورد در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌‌شمالی اظهارکرد: برای سال تحصیلی ‌جدید این دانشکده در مقطع کارشناسی ارشد و در رشته معارف قرآن ویژه بانوان به‌صورت رایگان دانشجو می‌پذیرد.
 
وی با اشاره به اینکه آخرین مهلت انتخاب رشته تا امروز 20 خرداد ماه است، ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند با انتخاب کد رشته محل پذیرش 26017 در این دانشکده در بجنورد تحصیل کنند.
 
مهدوی پور افزود: مزایای تحصیل در این دانشکده ارائه امکانات و خدمات آموزشی، پژوهشی و رفاهی رایگان و خوابگاه، سلف سرویس با شهریه دولتی‌، برخورداری از جامع‌ترین کتابخانه تخصصی استان در حوزه قرآن و حديث و همچنین کلاس‌های آموزشی مجهز به مباحث نرم افزار و سخت افزاری است.
 
وی تصریح کرد: مشاوره تحصیلی رایگان از پذیرش تا فارغ‌التحصیلی و فعالیت‌های متنوع فرهنگی، دانشجویی (مسابقات، نشریات دانشجویی و ...) اشتغال درصد بالای فارغ التحصیلان این دانشکده در ادارات و سازمان‌های دولتی، آموزش پرورش از دیگر مزایای تحصیل در این مهم است.
 
مهدوی‎‌پور یادآورشد: علاقه‌مندان برای تحصیل در این دانشکده با شماره 05832289364 تماس گرفته و یا به آدرس http://www.quran.ac.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام
captcha