کد خبر: 4220879
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۶

اجرای طرح استاد شاگردی با هدف ترویج فرهنگ کار در خراسان‌‌شمالی

جانشین فرماندهی در امور اقشار بسیج سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان‌‌شمالی از اجرای طرح استاد شاگردی با هدف ترویج فرهنگ کار در استان خبرداد.

سرهنگ محمد براتی، جانشین فرماندهی در امور اقشار بسیج سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان‌‌شمالیبه گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، سرهنگ محمد براتی، جانشین فرماندهی در امور اقشار بسیج سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان‌‌شمالی، امروز در نشست خبری اظهار کرد: طرح استاد شاگردی با هدف ترویج فرهنگ کار برای همه علاقمندان ۱۵ تا ۱۸ سال پسر و دختر از  یکم تیرماه تا ۳۱ شهریور ماه اجرا می‌شود.

وی افزود: در اجرای این طرح ۲۵ رسته شغلی در مجموع انتخاب شده‌اند که علاقمندان به حرفه‌آموزی و مهارت افزایی میتوانند هر کدام از آنان را انتخاب کنند که دست کم هر نفر میتوانند ۲۵ جلسه و ۱۰۰ ساعت آموزش ببیند که بیش از این میزان نیز برای آنان امکان پذیر است.
 
وی ادامه داد: از مجموع رسته ها ۲۱  رسته برای پسرها و چهار رسته برای دخترها است که تمامی دستگاه‌هایی که تفاهم نامه دارند کمک خواهند کرد.
 
براتی یادآورشد: در اجرای این طرح آموزش به صورت رایگان است و دستمزدی نیز به مهارت آموزان پرداخت نخواهد شد زیرا هدف از اجرای این طرح آموزش یک حرفه و مهارت است.
انتهای پیام
captcha