کد خبر: 4221979
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱
مدیر حوزه علمیه خراسان‌شمالی:

حضور بصیرت‌مندانه مردم در انتخابات، حماسه شکوهمند دیگری رقم می‌زند

حجت‌الاسلام علی گوهری بهابادی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و لزوم مشارکت حداکثری مردم، گفت: مردم بار دیگر با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی، حماسه شکوهمند به نمایش می‌گذارند تا دشمنان این مرز و بوم بدانند و عبرت بگیرند که مردم پای آرمان‌های انقلاب خود هستند.

حجت الاسلام گوهری، مدیر حوزه علمیه خراسان‌شمالیبه گزارش ایکنا از خراسان‌‌شمالی، حجت‌الاسلام علی گوهری بهابادی، مدیر حوزه علمیه خراسان‌شمالی در نشست با همکاران حوزه علمیه این استان ضمن گرامیداشت عید قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت، اظهار کرد: روز عرفه برای کسانی که در مراسم حج حضور ندارند هم ارزشمند است زیرا روزی است که انسان به نعمت‌های خدا و همچنین گناهان خود شناخت پیدا می‌کند و از گناهان خود در برابر خداوند طلب مغفرت می‌کند و صفات الهی را بهتر می شناسد.
 
وی با اشاره به جایگاه ارزشمند دعای عرفه، تصریح کرد: اگر کسی دعای عرفه را با توجه به معنای آن بخواند و درک کند، بسیاری از مسائل انحرافی از زندگی او رخت بر می‌بندد و این دعا می‌تواند سرآغاز رشد انسان باشد.
 
مدیر حوزه علمیه خراسان‌شمالی با اشاره به اهمیت انتخابات تصریح کرد: حوزه علمیه در عرصه انتخابات اعزام مبلغان به نقاط مختلف این استان به منظور ترغیب به مشارکت حداکثری مردم دارد و با توجه به شور و نشاطی که در بین عوام و خواص به‌ويژه دانشجویان و حوزویان در سطح استان و کشور وجود دارد، حماسه مردمی دیگری رقم می خورد.
 
گوهری ضمن تجلیل از خدمات ماندگار رئیس جمهور شهید، آیت‌الله رئیسی بیان کرد: باید با نگاهی آگاهانه و تفکری انقلابی و اسلامی، رئیس جمهوری در تراز انقلاب و همسو با آرمان‌های امام و ولایت فقیه و شهدای راه خدمت بخصوص شهید رئیسی انتخاب کنیم تا این انقلاب روز به روز قوی‌تر و مقتدرتر از گذشته شود.
 
وی ادامه داد: در آستانه چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری هستیم و باید این امانت را به اهلش بسپاریم، باید رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که کار بلد، ولایت‌مدار، پرتلاش، با اخلاص و صادق باشد و  به مردم خدمت کند چون در زمان و برهه حساسی هستیم و این انتخاب اصلح برکاتش به خود مردم بازخواهد گشت.
 
مدیر حوزه علمیه خراسان‌شمالی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و لزوم مشارکت حداکثری در آن، اظهار کرد: یقین داریم بار دیگر با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای، یک حماسه شکوهمند به نمایش می‌گذارند تا دشمنان این مرز و بوم بدانند و عبرت بگیرند که مردم پای آرمان های انقلاب خود هستند.
انتهای پیام
captcha