کد خبر: 3962615
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: همانگونه که نظام استبدادی از کشور برچیده شد، باید از منطقه نیز برچیده شود و این مهم اتفاق خواهد افتاد.

نظام استبدادی باید از منطقه برچیده شودبه گزارش ایکنا از خراسان شمالی، حجت‌الاسلام رضا نوری، نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی، 16 فروردین ماه، در آیین تکریم و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدا برکات بسیاری را برای مردم و کشور به دنبال داشته است، اظهار کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی پیشانی کار حوزه علمیه است و نیاز است که برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های استان، بانک اطلاعاتی جامعی از روحانیونی که در داخل و خارج استان فعالیت می‌کنند داشته باشند.

وی با بیان اینکه یکی از نهادهایی که می‌تواند مقدمات ظهور حضرت مهدی(عج) را فراهم کند سازمان تبلیغات اسلامی است، افزود: رهبر کبیر انقلاب اسلامی اتفاق خاصی را در دنیا رقم زد و مبارزات موردی را کنار گذاشتند و تأکید داشتند باید کل نظام استبدادی برچیده شود.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با تأکید براینکه سازمان تبلیغات یکی از مولودهای با ارزش انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: مورد هدف قرار دادن عین‌الاسد یکی از سیلی‌هایی بود که به دشمنان انقلاب اسلامی زده شد و تا زمانی که آمریکا از منطقه خارج نشود این مبارزه ادامه خواهد داشت.

نوری با اشاره به اینکه رزمایش مواسات که با فرمایش مقام معظم رهبری اجرایی شد، انقلابی را رقم زد، ادامه داد: در رزمایش مواسات تمام ارکان نظام و مردم پای کار بودند و باید این مسیر ادامه پیدا کند تا اثرات مثبت آن به خوبی قابل لمس باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: