کد خبر: 4221459
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۲

رئیس جمهور مخلص و ولایی را انتخاب کنیم

امام جمعه بجنورد با تأکید بر انتخاب رئیس جمهور مخلص و ولایی، گفت: باید رئیس جمهوری با اخلاق، با اخلاص، متدین، مردمی و ولایی انتخاب کرد، رئیس جمهوری که رضایت و خرسندی مردم و رهبری را دنبال کند.

حجت الاسلام رضا نوری، امام جمعه بجنوردبه گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی،حجت الاسلام رضا نوری، امام جمعه بجنورد در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه بجنورد با تبیین اهمیت انتخابات هشتم تیرماه، اظهارکرد: باید رئیس جمهوری با اخلاق، با اخلاص، متدین، مردمی و ولایی انتخاب کرد، رئیس جمهوری که رضایت و خرسندی مردم و رهبری را دنبال کند.
 
وی با اشاره به نقش رئیس جمهور در مدیریت و اداره کشور گفت: نقش قوه مجریه در باز کردن گره مشکلات، ایجاد پیشرفت در جامعه، مدیریت بودجه و پیگیری مشکلات مردم کلیدی است و در ایران کسی که بیشترین نقش را در این باره دارد، رئیس جمهور است از این رو انتخابات پیش‌رو بسیار با اهمیت است.
 
نوری با بیان اینکه محور کار در انتخابات باید اخلاق باشند، نامزدها باید مثل آیت الله رئیسی اخلاق را رعایت کنند، افزود: طرفداران نامزدهای ریاست جمهوری نیز باید تلاش کنند تا انتخاباتی با اخلاق و به دور از توهین و تخریب دیگران برگزار کنند.
 
خطیب جمعه بجنورد با گرامیداشت دهه امامت و ولایت و در آستانه عید غدیر، گفت: بدون مردم، رهبر و امام جامعه، پیروز میدان نخواهد شد، امروز رهبر جامعه به سربازانی همچون شهید سلیمانی نیاز دارد که علاوه بر ایران، به امت اسلام در منطقه هم صادقانه خدمت کرد.
 
 نوری در آستانه عید قربان گفت: افرادی که در آن روز قربانی می‌کنند از نیازمندان نیز دستگیری کنند، از امام باقر (ع) الگو بگیرند.
انتهای پیام
captcha